“Naszym podstawowym celem jest leczenie odbywające się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze”

Justyna Dobrowolska (Bełtowska)

Justyna Dobrowolska
Justyna Dobrowolskalekarz dentysta

Absolwentka Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się przede wszystkim stomatologia zachowawczą i endodoncją. Wykonuje także wiele zabiegów stomatologicznych z zakresu pedodoncji. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Stawiając na zaufanie i zadowolenie pacjentów dokłada wszelkich starań, żeby stworzyć komfortowe i zgodne z wszelkimi standardami warunki podczas leczenia.

Irina Khilmanovich
Irina Khilmanovichlekarz dentysta

Asolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie pod okiem najlepszych specjalistów w Małopolsce.
W swojej pracy dr Irina stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta a jej pracę cechuje niezwykła dokładność i zaangażowanie.

Aleksandra Szczygielskalekarz dentysta

Absolwentka Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego.

Michał Józefczyklekarz dentysta
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Nasza historia

dentiLab to w pierwszej kolejności doświadczeni lekarze i usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Jednakże sam pomysł na założenie naszego gabinetu wyrósł z przekonania, że możemy pacjentom zaoferować wspaniałą opiekę oraz prawdziwie przyjazną atmosferę.